Omschrijving
De 4500-serie past goed thuis in de landelijke stijl.
Een naaldhout serie met natuurlijke planken, van licht naar donker.
De twee kleuren zijn ook verkrijgbaar in visgraat.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Lijm of click | Lijmvariant |
|---|---|
| Materiaal | Visgraat |
| Afmeting | 15,24 x 71,12 cm |
| Embossing | Register Embossed |
| Vgroef | 4-zijdige v-groef |
| Dikte | 2,5 mm |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud | 3,9 m2 |









