De Calandro eiken donkergrijs 5255 heeft door het selecte eiken dessin een bijzonder rustige uitstraling.
Van een lichte beige tint tot een warme donkere houten tint, deze collectie is leverbaar in zes commerciële kleuren.
| Productgoepnaam | Calandro eiken |
|---|---|
| Antislip | ja |
| Antistatisch | 0 |
| Brandclassificatie | Bfl-s1 |
| Breedtecm | 400 |
| Contact geluid reductie lwis | 18 |
| Dikte toplaag mm | 0,35 |
| Dimensionele stabiliteit | ≤ 0,40 |
| Eancode | 5,41E+12 |
| Formaldehyde emissie | E1 |
| Garantie woongebruik jaren | 12 jaar |
| Gebruiksklasse consumenten | 23 – zwaar woongebruik |
| Gebruiksklasse project | 32 – normaal projectgebruik |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja, cementdekvloer max. 27 °C |
| Lichtechtheid | 6 |
| Soort vloerverwarming | watergedragen & Elektrisch |
| Totaal gewicht gram per meter | 1950 |
| Totale dikte mm | 3 |
| Vlekbestendig | 1 |
| Warmte doorlaat weerstand mkw | 0,028 |
| Zwenkwiel geschiktheid | B – incidenteel gebruik |
| VT wonen | 0 |
| Dessin | hout |
| Rapportformaat in cm (lxb) | 150 x 200 cm |
| Afmeting plank (lxb) | 150 x 18 cm |
| Aanbevolen legwijze | stoten – banen in zelfde richting leggen |
| Aantal kleuren | 6 |
| Los te leggen m2 | 20 |




