Voor uw gedachten…
Forbo Bulletin Board prikbord linoleum is het ideale materiaal voor prikborden,
mededelingenborden en alle andere oppervlakken waar ideeën en informatie worden uitgewisseld.
Ons vernieuwde Bulletin Board is:
• Veerkrachtig en flexibel
• Hygiënisch en bacteriostatisch
• Duurzaam, tijdloos en sterk
• Veelzijdig en kleurrijk
• Praktisch en gemakkelijk
• Duurzaam
| Dimensions | 28 × 183 × 6,0 cm |
|---|---|
| Formaat | banen |
| Dikte | 6 mm |
| Lengte x Breedte | ≤ 28 m x 122 cm |
| NCS | S 9000-N |
| LRV | 5% |
| Gerecycled materiaal | 43% |
| Hernieuwbare elektriciteit | 100% |



