De Supreme Patagonia visgraat heeft een trendy visgraatpatroon met planken van wel 47,2 x 11,8 cm. Dit unieke patroon is nog altijd razend populair. De Supreme Patagonia visgraat is verkrijgbaar in 3 commerciële kleuren: naturel, beige en warmbruin en is voorzien van een unieke textiele backing. Deze backing werkt niet alleen egaliserend, maar is ook nog eens ontzettend sterk, stabiel en vormvast.
| Productgoepnaam | Supreme Patagonia visgraat |
|---|---|
| Antislip | ja |
| Antistatisch | 1 |
| Brandclassificatie | Cfl-s1 |
| Breedtecm | 400 |
| Contact geluid reductie lwis | 18 |
| Dikte toplaag mm | 0,4 |
| Dimensionele stabiliteit | ≤ 0,40 |
| Eancode | 5,41E+12 |
| Formaldehyde emissie | E1 |
| Garantie woongebruik jaren | 15 jaar |
| Gebruiksklasse consumenten | 23 – zwaar woongebruik |
| Gebruiksklasse project | 32 – normaal projectgebruik |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja, cementdekvloer max. 27 °C en geheel verlijmd |
| Lichtechtheid | 6 |
| Soort vloerverwarming | watergedragen & Elektrisch |
| Totaal gewicht gram per meter | 2000 |
| Totale dikte mm | 2,8 |
| Vlekbestendig | 1 |
| Warmte doorlaat weerstand mkw | 0,012 |
| Zwenkwiel geschiktheid | A – continu gebruik |
| VT wonen | 0 |
| Dessin | visgraat |
| Rapportformaat in cm (lxb) | 100 x 199 cm |
| Afmeting plank (lxb) | 47,2 x 11,8 cm |
| Aanbevolen legwijze | stoten – banen in zelfde richting leggen |
| Aantal kleuren | 5 |
| Los te leggen m2 | 40 |




