De unieke zwarte backing van de Supreme rustiek eiken is voor 95% gemaakt van gerecyclede petflessen. De sterke en duurzame textiele backing van deze vinylkwaliteit zorgt voor een betere warmte-isolatie en extra grip. Daarnaast heeft de backing van de Supreme rustiek eiken een geluiddempende werking waardoor contactgeluiden aanzienlijk vermindert worden. Het vinyl heeft een matte toplaag en voelbare structuur, wat zorgt voor een natuurgetrouwe houten look. De planken in het patroon hebben een robuuste uitstraling en een afmeting van 100 x 20 centimeter.
| Productgoepnaam | Supreme rustiek eiken |
|---|---|
| Antislip | ja |
| Antistatisch | 1 |
| Brandclassificatie | Bfl-s1 |
| Breedtecm | 400 |
| Contact geluid reductie lwis | 14 |
| Dikte toplaag mm | 0,5 |
| Dimensionele stabiliteit | ≤ 0,40 |
| Eancode | 3,48E+12 |
| Formaldehyde emissie | E1 |
| Garantie woongebruik jaren | 15 jaar |
| Gebruiksklasse consumenten | 23 – zwaar woongebruik |
| Gebruiksklasse industrieel | 42 – normaal tot zwaar industrieel gebruik |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja, cementdekvloer max. 27 °C |
| Gebruiksklasse project | 33 – zwaar projectgebruik |
| Soort vloerverwarming | watergedragen & Elektrisch |
| Totaal gewicht gram per meter | 2000 |
| Warmte doorlaat weerstand mkw | 0,01 |
| Totale dikte mm | 2,7 |
| Vlekbestendig | 1 |
| Zwenkwiel geschiktheid | A – continu gebruik |
| Aanbevolen legwijze | stoten – banen in zelfde richting leggen |
| Afmeting plank (lxb) | 133 x 25 cm |
| Rapportformaat in cm (lxb) | 133 x 100 cm |
| Lichtechtheid (>=) | 6 |
| Persoonoplading (kV) | < 2 |
| VT wonen | 0 |




