Omschrijving
De 8300-serie is een natuurgetrouwe eiken-serie.
Met mooie, natuurlijke noesten.
Past perfect in de klassieke stijl en zijn verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | Lijm 152,4 x 22,8 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm |
| Embossing | Register Embossed |
| Lengte plank | 152,4 cm |
| Pakinhoud | Lijm 3,58 m2 |
| Lijm of click | Lijmvariant |
| Materiaal | Eiken |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Vloerverwarming | Ja |








