Omschrijving
De 7200-serie bestaat uit 4 prachtige eikenhouten vloeren.
De vloer kenmerkt zich door de realistische uitstraling, waaronder de noesten.
Het zijn natuurlijke vloeren, perfect voor in jouw modern/ landelijke interieur!
Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | Lijm 152,4 x 22,8 |
|---|---|
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm |
| Embossing | Wood Touch |
| Lengte plank | 152,4 cm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,84 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht |
| Lijm of click | Lijmvariant |
| Materiaal | Eiken |






