Omschrijving
De 6800-serie is één van de meest populaire vloeren.
Hij staat bekend om zijn natuurlijke kenmerken, waaronder de vergrijsde noesten.
Het zijn vloeren van eikenhout en passen perfect bij de landelijke stijl.
Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | click 142 x 22,5 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | click 6,5 mm (click incl. ondervloer) |
| Embossing | Wood Touch |
| Lengte plank | click 142 cm |
| Materiaal | Eiken |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Pakinhoud (m2) | click 1,92 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Bruintinten Licht |








