Omschrijving
De 1800-serie zijn vrij egale betonlook tegels in vijf kleuren.
Perfect voor in een industrieel interieur.
Rustig maar toch stoer door de gekleurde velling!
Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | Lijm 45,72 x 91,44 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Embossing | Painted Bevel en Special Embossed |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,76 m2 |
| V-groef | 4-zijdige v-groef, gekleurd |
| Materiaal | Tegel |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht Vergrijsd |








