Omschrijving
De 1800-serie zijn vrij egale betonlook tegels in vijf kleuren.
Perfect voor in een industrieel interieur.
Rustig maar toch stoer door de gekleurde velling!
Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | click 45,7 x 93,5 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | click 6 mm |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Embossing | Special Embossed/ Painted Bevel |
| Pakinhoud (m2) | click 1,71 m2 |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Materiaal | Tegel |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Donker Vergrijsd |






