Omschrijving
De 4200-serie zijn robuuste naaldhout vloeren.
Zeer geschikt voor in de landelijk stijl!
Geeft jouw interieur een stoere en natuurlijke uitstraling.
Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | Lijm 142,2 x 22,9 cm |
|---|---|
| Embossing | Deep Embossed |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Lengte plank | Lijm 142.2 cm |
| Lijm of click | Lijmvariant |
| Materiaal | Naaldhout |
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,58 m² |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Bruintinten Donker |








