Omschrijving
Donkere naaldhout PVC vloer 4540
De 4500-serie past goed thuis in de landelijke stijl.
Een naaldhout serie met natuurlijke planken, van licht naar donker.
De twee kleuren zijn ook verkrijgbaar in visgraat.
Deze mooie donkere naaldhout pvc vloer draagt bij aan een warme en natuurlijke inrichting.
Deze kleur vloer past mooi bij licht gekleurde muren, denk aan wit of een iets warmere kleur zoals beige.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | click 142 x 22,5 cm |
|---|---|
| Embossing | Register Embossed |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Materiaal | Naaldhout |
| Dikte vloer | click 6,5 mm |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud (m2) | click 1,92 m² |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Bruintinten Licht |






