Omschrijving
De 4200-serie zijn robuuste naaldhout vloeren.
Zeer geschikt voor in de landelijk stijl!
Geeft jouw interieur een stoere en natuurlijke uitstraling.
Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
Voordelen
-
Geluiddempend
-
Hygiënisch
-
Duurzaam
-
Onderhoudsvriendelijk
-
Warm en sfeervol
-
Slijtvast
-
Vochtbestendig
-
Natuurgetrouw
-
Recyclebaar
-
Geschikt voor vloerverwarming
| Afmetingen | click 142 x 22,5 cm |
|---|---|
| Embossing | Deep Embossed |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Lengte plank | click 142 cm |
| Vloerverwarming | Ja |
| Dikte vloer | 6,5 mm |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud (m2) | click 1,92 m² |
| Kleur | Bruintinten Donker |
| Materiaal | Naaldhout |








