De eerder korte planken van Tigris hebben een uitgebalanceerd decor. De rustige kleurvariaties zorgen voor een zeer natuurlijke uitstraling, terwijl de kleine knoopjes dynamiek brengen. En de kleuren? Die werden geïnspireerd op de bestverkopende kleuren van de Nakuru-collectie. Korte planken kunnen een ruimte een meer dynamische uitstraling geven door de onderbreking van lange lijnen. In kleine kamers dragen ze bij tot een gevoel van gezelligheid en intimiteit, terwijl ze in grotere ruimtes de schaal benadrukken.
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1235,00 × 232,00 × 5 cm |
| Omschrijving | Tigris 232 Lion IB |
| Eancode | 5420053177811 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,58 |
| Boxenpallet | 44,00 |
| Hoogte pallet | 706,00 |
| Breedte pallet | 1010,00 |
| Lengte pallet | 1270,00 |
| Gewicht pallet | 987,00 |
| Richtprijs / m² (incl. BTW) | € 45.00 |
| Afmetingen | 232 x 1235 mm |
| Dikte | 4 mm + 1 mm geïntegreerde ondervloer |
| Slijtklasse | Klasse 33 Intensief commercieel gebruik |
| Garantie | 35 jaar |







