De warme en natuurlijke kleuren van Tarn brengen sfeer in elk interieur, van klassiek tot modern.
Deze authentieke en natuurlijk ogende vloer verleent elke ruimte een tijdloze uitstraling.
Deze collectie heeft een uitzonderlijk lage glansgraad.
Dit zorgt voor een zeer natuurlijke look and feel.
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1219,20 × 184,20 × 3 cm |
| Omschrijving | Tarn Dryback 184 Clay |
| Eancode | 5420053129858 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 4,49 |
| Boxenpallet | 45,00 |
| Hoogte pallet | 651,00 |
| Breedte pallet | 985,00 |
| Lengte pallet | 1240,00 |
| Gewicht pallet | 1041,00 |
| Richtprijs / m² (incl. BTW) | € 34.00 |
| Afmetingen | 184,2 x 1219,2 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Slijtklasse | Klasse 33 intensief commercieel gebruik |
| Garantie | 35 jaar |




