De Nakuru collectie heeft voor elke thuis de gepaste look en is verkrijgbaar in veel kleuren.
Ga in alle rust door de collectie en vind de look die 100% past bij jou en jouw leefruimte.
Met deze vloer creëer je de ongehoorde stilte en de ongeziene schoonheid waarnaar je op zoek bent.
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 615,00 × 123,00 × 8 cm |
| Omschrijving | Nakuru Herringbone 123 Hippo IB |
| Eancode | 5420053177637 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 1,513 |
| Boxenpallet | 54 |
| Hoogte pallet | 845 |
| Breedte pallet | 810 |
| Lengte pallet | 1290 |
| Gewicht pallet | 1029 |
| Prijs / m² (incl. BTW) | € 66.50 |
| Afmetingen | 123 x 615 mm |
| Dikte | 6,5 mm + 1 mm geïntegreerde ondervloer |
| Slijtklasse | klasse 33 intensief commercieel gebruik |
| Garantie | 35 jaar |





