Deze visgraatvloer valt op dankzij zijn gedurfde knopen en kleurschakeringen.
Door het hoge aantal verschillende planken in deze collectie en een decor dat volledig in balans is,
wordt de Mantaro visgraat nooit too much.
De zeer matte uitstraling en de synchrone houtstructuur maken van deze vloer een vloer uit de duizend.
| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 730,00 × 146,00 × 3 cm |
| Omschrijving | Mantaro Herringbone Dryback 146 Hay |
| Eancode | 5420053130045 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 4,69 |
| Boxenpallet | 45,00 |
| Hoogte pallet | 696,00 |
| Breedte pallet | 750,00 |
| Lengte pallet | 1530,00 |
| Gewicht pallet | 1089,00 |
| Prijs / m² (incl. BTW): | € 42.00 |
| Afmetingen | 146 x 730 mm |
| Dikte | Dikte |
| Slijtklasse | Klasse 34 zeer intensief commercieel gebruik |
| Garantie | 35 jaar |





