Deze massieve eiken vloer straalt natuurlijke warmte en klasse uit en valt op in ieder interieur.
De rustieke planken zijn verkrijgbaar in twee breedtes.
- Geoliede afwerking
- Massief parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 17 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400-1800 × 120,00 × 15 cm |
| Omschrijving | Vienna 120 White |
| Eancode | 5420053167010 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 1,51 |
| Boxenpallet | 49,00 |
| Hoogte pallet | 700,00 |
| Breedte pallet | 930,00 |
| Lengte pallet | 1820,00 |
| Gewicht pallet | 828,50 |
| Afmetingen | 120 × 400-1800 × 15 mm |
| Afwerking | Geolied |
| Groef | V-groef aan de 4 zijden |
| Houtselectie | Rustiek AB+ |
| Installatie | Tand en groef |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | Massief |




