Tenda heeft een totale dikte van slechts 10 mm en een eiken toplaag van 3 mm.
Ideaal voor renovaties en om er daarna jarenlang van te genieten.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geverniste afwerking
- Meerlaags parket
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600-1900 × 150,00 × 10 cm |
| Omschrijving | Tenda 150 Invisible |
| Eancode | 5420053143151 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,85 |
| Boxenpallet | 54,00 |
| Hoogte pallet | 1090,00 |
| Breedte pallet | 1020,00 |
| Lengte pallet | 1930,00 |
| Gewicht pallet | 1080,00 |
| Afmetingen | 600-1900 × 150 × 10 mm |
| Afwerking | Matte vernis |
| Groef | Groef 4V |
| Houtselectie | Rustiek AB |
| Installatie | Tand en groef |
| Oppervlak | Medium geborsteld |
| Structuur | Meerlaags |
| Toplaag | 3 mm |









