Riga heeft hetzelfde karakter en dezelfde uitstraling als Alta,
maar wordt afgewerkt met matte vernis.
Deze collectie is verkrijgbaar in 2 breedtes (150 mm en 190 mm),
maar is ook in een elegante visgraat beschikbaar.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geverniste afwerking
- 3-laags parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600-1900 × 190,00 × 14 cm |
| Omschrijving | Riga 190 Natural |
| Eancode | 5420053142093 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,89 |
| Boxenpallet | 45,00 |
| Hoogte pallet | 1062,00 |
| Breedte pallet | 1050,00 |
| Lengte pallet | 1920,00 |
| Gewicht pallet | 998,00 |
| Afmetingen | 190 × 600-1900 × 14 mm |
| Afwerking | Vernis |
| Groef | V-groef aan vier zijden |
| Houtselectie | Rustiek AB |
| Installatie | Drop lock systeem |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | 3-laags |
| Toplaag | 3 mm |







