Ravello is een strakke Hongaarse punt of Chevron
met een royale eiken toplaag van 4 mm.
Rust en elegantie staan centraal in het karakter
van dit parket dat is afgewerkt met een sterke UV-olie.
Kortom, Ravello is een verfijnde vloer met een uitgesproken high-end uitstraling.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geoliede afwerking
- Meerlaags parket
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510,00 × 90,00 × 15 cm |
| Omschrijving | Ravello Chevron 90 Natural Smoked |
| Eancode | 5420053138829 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 0,73 |
| Boxenpallet | 70,00 |
| Hoogte pallet | 1072,00 |
| Breedte pallet | 970,00 |
| Lengte pallet | 1230,00 |
| Gewicht pallet | 545,00 |
| Afmetingen | 90 x 510 x 15 mm |
| Afwerking | Geolied |
| Groef | V-groef aan de 4 zijden |
| Houtselectie | Rustiek A |
| Installatie | Tand en groef |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | Meerlaags |
| Toplaag | 4 mm |




