Portofino Chevron is het summum voor wie houdt van elegantie, verfijning en esthetiek.
De precieze hoeklijnen van het patroon versterken de subtiele kleurschakeringen
en creëren een bijzonder evenwichtig ritme in de ruimte.
Pure klasse: strak, stijlvol en onmiskenbaar luxe.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geoliede afwerking
- 3-laags parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0-510 × 90,00 × 14 cm |
| Omschrijving | Portofino Chevron 90 Cayenne |
| Eancode | 5420053146923 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 0,73 |
| Boxenpallet | 80 |
| Hoogte pallet | 976 |
| Breedte pallet | 950 |
| Lengte pallet | 1040 |
| Gewicht pallet | 456 |
| Afmetingen | 90 × 510 × 14 mm |
| Afwerking | Geolied |
| Groef | 4V |
| Houtselectie | Rustiek A+ |
| Installatie | Tand en groef |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | 3-laags |
| Toplaag | 3 mm |



