Portofino belichaamt tijdloze elegantie dankzij haar selecte eiken toplaag van 3 mm.
De zachte, harmonieuze nuances creëren een serene en uitgebalanceerde look.
Het resultaat is een parket dat subtiele luxe uitstraalt: puur, verfijnd en moeiteloos mooi.
Schoonheid in haar meest essentiële vorm.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geoliede afwerking
- 3-laags parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400-1900 × 190,00 × 14 cm |
| Omschrijving | Portofino 190 Macadamia |
| Eancode | 5420053146374 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,17 |
| Boxenpallet | 50 |
| Hoogte pallet | 940 |
| Breedte pallet | 1000 |
| Lengte pallet | 1910 |
| Gewicht pallet | 802,5 |
| Afmetingen | 190 × 400-1900 × 14 mm |
| Afwerking | Geolied |
| Groef | 2V Microgroef |
| Houtselectie | Rustiek A |
| Installatie | Tand en groef |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | 3-laags |
| Toplaag | 3 mm |




