Dit 3-laags parket met kliksysteem is afgewerkt met UV-olie.
De blekere kleuren zoals Narvik Blonde brengen evenwicht
en een warme toets in een strak interieur.
Met het donkere Sepia daarentegen kan je perfect inzetten op luxueus cocoonen.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geoliede afwerking
- 3-laags parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600-1900 × 190,00 × 14 cm |
| Omschrijving | Narvik 190 Sepia |
| Eancode | 5420053176715 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,89 |
| Boxenpallet | 40 |
| Hoogte pallet | 1100 |
| Breedte pallet | 1050 |
| Lengte pallet | 1930 |
| Gewicht pallet | 960 |
| Afmetingen | 190 × 600-1900 × 14 mm |
| Afwerking | Geolied |
| Groef | V-groef aan vier zijden |
| Houtselectie | Rustiek AB |
| Installatie | Drop lock systeem |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | 3-laags |
| Toplaag | 3 mm |







