Ferme oogt gezellig rustiek door de talrijke knopen en de opvallende, gevulde barsten.
De planken krijgen een heel mooie patine doordat ze één voor één manueel worden geschraapt.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geverniste afwerking
- 3-laags parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 17 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 650-1900 × 190,00 × 14 cm |
| Omschrijving | Ferme 190 Invisible |
| Eancode | 5420053181238 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,17 |
| Boxenpallet | 55,00 |
| Hoogte pallet | 1130,00 |
| Breedte pallet | 1050,00 |
| Lengte pallet | 1920,00 |
| Gewicht pallet | 950,00 |
| Afmetingen | 190 × 650-1900 × 14 mm |
| Afwerking | Matte vernis |
| Groef | V-groef aan de 4 zijden |
| Houtselectie | Rustiek B |
| Installatie | Drop Lock kliksysteem |
| Oppervlak | Geborsteld en geschraapt |
| Structuur | 3-laags |
| Toplaag | 3 mm |







