Deze vloer is voorzien van een kliksysteem voor een snelle en eenvoudige installatie,
is verkrijgbaar in drie breedtes en kan zowel gelijmd als zwevend geplaatst worden.
- Compatibel met vloerverwarming
- Geverniste afwerking
- 3-laags parket
- PEFC gecertificeerd
- 20 jaar garantie (residentieel) – 10 jaar garantie (commercieel)
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600-2200 × 260,00 × 15 cm |
| Omschrijving | Cottage 260 Invisible |
| Eancode | 5420053147500 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,29 |
| Boxenpallet | 60,00 |
| Hoogte pallet | 1120,00 |
| Breedte pallet | 1130,00 |
| Lengte pallet | 2220,00 |
| Gewicht pallet | 1090,00 |
| Afmetingen | 260 × 600-2200 × 15 mm |
| Afwerking | Matte vernis |
| Groef | V-groef aan de 4 zijden |
| Houtselectie | Rustiek B |
| Installatie | Drop Lock kliksysteem |
| Oppervlak | Licht geborsteld |
| Structuur | 3-laags |
| Toplaag | 4 mm |








