Meubellinoleum is een hoogwaardig, klimaatpositief en natuurlijk oppervlaktemateriaal dat elegantie en duurzaamheid benadrukt. Met zijn matte afwerking en zachte textuur transformeert Meubellinoleum elk oppervlak – meubels, keukenkasten, deuren en nog veel meer – tot een verfijnd en duurzaam designelement.
Naast het uiterlijk biedt Meubellinoleum een duurzaam oppervlak dat gemakkelijk te onderhouden is, vingerafdrukbestendig is en zichzelf op natuurlijke wijze herstelt.
De collectie bestaat uit een klassieke kleurenspectrum aangevuld met verschillende warme tinten en natuurlijke kleuren, en door een aantal frisse en stijlvolle kleuren die worden gebruikt in modern meubilair.
| Afmetingen | 32 × 183 × 2,0 cm |
|---|---|
| Formaat | banen |
| Dikte | 2 mm |
| Lengte x Breedte | ≤ 30 m x 183 cm |
| NCS | S 2002-Y |
| LRV | 57% |
| Gerecycled materiaal | 29% |
| Duurzame elektriciteit | 100% |


