Verkies je een vloer zonder zware houtstructuren of intense kleurschakeringen?
Dan zal Ivalo je zeker kunnen bekoren.
Een trendy kleurenpalet met subtiele schakeringen zorgt voor gezelligheid zonder aan dynamiek in te boeten.
Ivalo is erg veelzijdig en door haar diepe borsteling ook erg aangenaam om op te leven.
De geïntegreerde ondervloer is fijn meegenomen.
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1213,00 × 176,00 × 5 cm |
| Omschrijving | Ivalo 176 Flax IB |
| Eancode | 5420053172762 |
| Eenheid | M² |
| Boxinhoud | 2,35 |
| Boxenpallet | 50,00 |
| Hoogte pallet | 742,00 |
| Breedte pallet | 980,00 |
| Lengte pallet | 1250,00 |
| Gewicht pallet | 1010,00 |
| Richtprijs / m² (incl. BTW) | € 40.50 |
| Afmetingen | 176 x 1213 mm |
| Dikte | 4 mm + 1 mm geïntegreerde ondervloer |
| Slijtklasse | Klasse 33 Intensief commercieel gebruik |
| Garantie | 35 jaar |


