Sneldrogende egaline op basis van cement voor laagdiktes tot 20 mm.
Productvoordelen
• Goed vloeiend en verpompbaar
• Snel drogend
• Hoge eindsterkte
• Zeer emissiearm
• Drukvastheid C40/ buigsterkte F10
Toepassing
Voor het maken van egale ondergronden voor verlijmingswerkzaamheden.
Geschikt voor gebruik op:
• Cementgebonden dekvloeren
• Betonvloeren
• Tegel- en terrazzovloeren
Verbruik
1.5 kg = 1m_ bij 1 mm laagdikte
20 kg (1 zak) = 6.7 m_ bij 2 mm laagdikte
Duurzaamheid
Dit product is zeer emissiearm en heeft het emicode (EC1 PLUS) certificaat.

| Materiaal | cement |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Soort | egaline |
| Binnen 4 uur belegbaar | nee |
| Verpakking | zak, 20 kg |
| Houdbaarheid | In gesloten verpakking ca. 12 maanden houdbaar, koel en droog bewaren |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja |
| Hoeveelheid aanmaakwater | 4,8 ltr. per 20 kg zak |
| Verwerkingstijd | Ca. 30 minuten |
| Beloopbaar | Na 3 uur |
| Belegbaar | Na ca. 12 uur tot 3 mm laag dikte; Na ca. 24 uur tot 5 mm laagdikte; Na ca. 24 uur per extra mm boven 5 mm laagdikte |
| Verbruik | 1,5kg/m2 per mm laagdikte |
| Minimale laagdikte (mm) | 1 |
| Maximale laagdikte (mm) | 20 |





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.