Egaline op basis van calciumsulfaat voor laagdiktes tot 20 mm.
Emissiearm en geschikt voor het maken van normconforme dekvloeren, voor het leggen van alle type vloerbedekkingen.
Productvoordelen
• Zeer goed vloeiend
• Zorgt voor minder lijmverbruik
• Snel drogend
• Spanningsarm
• Drukvastheid C40/ buigsterkte F10
Toepassing
Voor het maken van egale ondergronden voor verlijmingswerkzaamheden.
Geschikt voor gebruik op:
• Anhydriet- zandcement dekvloeren en betonvloeren
• Spaanplaat en OSB platen (max. 3 mm laagdikte)
• Tegel- en terrazovloeren
• Gietasfalt tot 10 mm dikte (min. 2 mm laagdikte)
• Ondergronden met oude egalisatie- en/of lijmresten
Verbruik
1.6 kg = 1 m² bij 1 mm laagdikte
20kg (1 zak) = 6,3m² bij 2mm laagdikte
Duurzaamheid
Dit product is zeer emissiearm en heeft het emicode (EC1 PLUS)en Blauer Engel certificaat.

_Tekengebied%201.png)
| Materiaal | anhydriet |
|---|---|
| Kleur | lichtgrijs |
| Soort | egaline |
| Binnen 4 uur belegbaar | nee |
| GEV-Emissiecode | zeer laag |
| Verpakking | zak, 20 kg |
| Geschikt voor vloerverwarming | ja |
| Hoeveelheid aanmaakwater | 3,6 ltr. per 20 kg zak |
| Verwerkingstijd | Ca. 25 minuten |
| Beloopbaar | Na 3 uur |
| Belegbaar | Na ca. 24 uur tot 3 mm laagdikte |
| Verbruik | 1,6kg/m2 per mm laagdikte |
| Minimale laagdikte (mm) | 1 |
| Maximale laagdikte (mm) | 20 |





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.